PROFILI

KOMPANIAPROFILI

Përqendrohuni në prodhimin e PCBA që nga viti 2004

NEW CHIP INTERNATIONAL LIMITED (në tekstin e mëtejmë quhet NEW CHIP) është një agjent profesionist dhe distributor i komponentëve elektronikë, në pronësi të plotë të HCC international limited (e gjetur në 2004), fushëveprimi i biznesit të të cilit mbulon PCBA, ODM dhe komponentët elektronikë.NEW CHIP ka një ekip profesional prokurimi me më shumë se 10 vjet përvojë në industri.Të aftë në shumicën e parametrave të komponentëve dhe materialeve…

 

LEXO MË SHUMË123
 • vite

  HCC GROUP është themeluar në vitin 2004.

 • vite

  Me përvojë 19-vjeçare në prodhimin e PCBA.

 • Artikuj

  Zotërimi i 18 llojeve të patentave dhe certifikatave.

 • Copa

  Ka 2 fabrika

Historia e zhvillimit

123
134
 • 2004

  Kompania e themeluar

  HCC GROUP u krijua më 18 qershor 2004

 • 2006

  U vendos në Parkun e teknologjisë së lartë

  HCC GROUP është miratuar nga Komiteti i Inovacionit të Teknologjisë Shenzhen për t'u vendosur në Parkun Industrial të teknologjisë së lartë Nanshan

 • 2007

  dasdasdada

  HCC GROUP themeloi fabrikën e PCBA me një sipërfaqe prej 1500 metrash katrorë.

 • 2016

  Fabrika e themeluar

  CC GROUP zgjeroi fabrikën e PCBA duke mbuluar një sipërfaqe prej më shumë se 5000 metra katrorë.tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.Quis ipsum suspendisse ultrices gravida.Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.

 • 2018

  Fitoi çertifikata të ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë

  HCC GROUP fitoi certifikatën kombëtare të ndërmarrjes së teknologjisë së lartë dhe certifikatën e ndërmarrjes së teknologjisë së lartë Shenzhen.

 • 2020

  Zhvendosja e selisë

  Në vitin 2020, kompania u zhvendos në ndërtesën A7 të Creative City.

 • 2021

  Zgjeroni kompaninë

  Qarkullimi u rrit në më shumë se 200 milionë.

 • 2022

  Zgjeroni kompaninë

  Qarkullimi u rrit në më shumë se 200 milionë.

 • 2023

  Zhvendosja e selisë

  Në vitin 2020, kompania u zhvendos në ndërtesën A7 të Creative City.

Shërbimet e personalizimit të produktit

Partnerët

Partnerët tanë

 • mikroçip
 • Wurth
 • vishay
 • rr
 • renesas
 • TI
 • samsung
 • NXP
 • nuvoton
 • Infineon
 • JST
 • MOlex
 • GD
 • HDSC
 • ADI
 • Wurth

BLOG

BLOG PCBA

Gati për të marrë një ofertë?

Përfitoni nga rrjeti ynë dhe shikoni se çfarë mund të bëjë MOKO Technology për ju.